Lecznicza siła pozytywnej myśli | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Lecznicza siła pozytywnej myśli

20

Cze

Unikajcie wszelkiego negatywizmu skądkolwiek by on pochodził. Nie poddawajcie się chorobie. W żadnym przypadku nie możecie służyć żałobnym planom choroby. Jeżeli pozostaniecie pozytywnymi, choroba cofać się będzie tak szybko, jak diabeł pokropiony święconą wodą.

Nie mówcie nigdy: „Będę chory” lub „jestem chory”. Nie dawajcie miejsca w swojej duszy takim twierdzeniom, które w rzeczywistości są negatywnymi sugestiami. Jeżeli tak uczynicie, to tak jakbyście przywoływali do siebie chorobę, lub podkreślali swoje dolegliwości. Kichniecie i już zaraz mówicie: „Przeziębiłem się!” Co jest warta taka bezużyteczna wypowiedź? Kiedy powiem, że jest „warta”, to eufemizm. W rzeczywistości nie ma żadnej wartości w tym, jeżeli mówimy w taki chybiony sposób.

Rzeczywiście jesteście chorzy? Widocznie utrzymywaliście w psychice negatywne kondycje i one wywołały ten stan. Na szczęście macie pod ręką tę powszechną władzę uzdrawiającą, żeby naprawić swój błąd. W jaki sposób? Odpowiedź brzmi: „duchowe wyłączenie się”. Przecież o tym wiecie. To jest pierwszy stopień. Po tym stwórzcie w swoim umyśle obraz pełnego zdrowia.

Ujrzycie przed sobą obraz, jak wstajecie z łóżka, w którym leżeliście jako chorzy, albo jak wychodzicie ze szpitala, do pobytu w którym zmusiła was choroba. Uważajcie! Jednakże nie wyrzucajcie swoich lekarstw i bądźcie wdzięczni tym, którzy was sumiennie pielęgnują.

Dajcie swojej podświadomości to, co może ona pozytywnie przetworzyć. Poprzez zaufanie uwolnijcie się od duchowego paraliżu, który was doprowadził do choroby. Przyjmijcie do siebie siłę leczniczą, żeby uzdrowiła was.

About The Author

admin

Leave a Reply