Lecznicza siła pozytywnej myśli - kontynuacja — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Lecznicza siła pozytywnej myśli – kontynuacja

4

Mar

Jak zawsze najlepszą chwilą jest moment przed zaśnięciem. Jeżeli nie będziecie nadal przetrzymywać w podświadomości negatywnych myśli, to wasz organizm zacznie ponownie działać harmonicznie.

Bądźcie cierpliwi i ufni. Choroba będzie uciekać jak „nieczyste duchy” na rozkaz Jezusa, leczącego chorych. Wierzcie. Nie powątpiewajcie. Wszystko w co wierzycie jest prawdą. Wierzycie, że wyzdrowieliście i natychmiast następuje ozdrowienie.

Uwolnijcie ukrytą w was zdolność leczenia. Pomóżcie tak samo innym, których kochacie i którzy cierpią. Stwórzcie w waszym umyśle obraz odzyskanego przez nich zdrowia. W hipnozie można u osoby hipnotyzowanej wywołać krwotok z nosa lub inne zaburzenia. I to wszystko tylko przy pomocy sugestii.

W ten sposób chyba zrozumieliście silę waszej podświadomości. Tak samo może ona leczyć, jak i może wywoływać chorobę. Lekarze również wykorzystują tę zasadę, kiedy lekarstwa zastępują placebo czyli materiałami obojętnymi.

Statystyki udowodniły, że placebo tak samo uzdrawiały chorych jakby były lekarstwami. W jaki sposób? Siłą wyobraźni, która jest dosyć skuteczna, żeby pozytywnie oddziaływać na ich podświadomość. Możecie wierzyć, że nie mówię na chybił trafił. Służę dowodami, które można sprawdzić.

Już teraz nie ma wątpliwości w waszym umyśle. W pełnym zdrowiu rodzi się na nowo radość życia. To niezachwiane zdrowie umożliwia wam, żebyście naręczami zrywali rozkwitłe kwiaty waszych spełnionych pragnień.

About The Author

admin

Leave a Reply