Kolory miłości | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Kolory miłości

17

Mar

Jak wiecie, do pomyślnego podboju ukochanej istoty musicie zdecydowanie chcieć posiadać ją i musicie skoncentrować wszystkie ideowe i fizyczne wysiłki w tym celu.

Dlaczego nie mielibyście ponadto wykorzystać także kolorów? Kiedy nadejdzie chwila, że poświęcicie się twórczości ideowego obrazu, przywołajcie kolor złoto- żółty.

Złotożólty jest jednym z kolorów wywołujących najsilniejsze drgania. Osobie używającej tego koloru umożliwia, żeby każde jej przedsięwzięcie było udane. Jeżeli słuchaliście mnie, to osiągnęliście ten poziom rozwoju psychicznego, że potraficie koncentrować się na ten kolor.

Przyglądajcie się możliwie jak najlepiej, czujcie, że obejmuje was i zabierzcie się do wyobrażania obrazów. Przez to jeszcze bardziej przyspieszycie swoje osiągnięcia w miłości. Kolory możecie wykorzystywać w codziennym życiu, a także stosować je do podbojów.

I tak biały kolor może uczynić was bardzo pociągającymi i przynieść wiele sukcesów miłosnych. Kolor czarny może być u pani wybitnie podniecający, zwłaszcza jeżeli tworzy kontrast z białą skórą. Natomiast ciemna i owłosiona klatka piersiowa może przynieść panom liczne podboje.

Kolor czerwony zachęca do zapału miłosnego. Zwiększa energię seksualną i jak już wiecie, może być pożyteczny w zwalczaniu impotencji lub oziębłości płciowej (frigiditas).

Uspokajający kolor zielony umożliwia odzyskanie sił po spełnieniu stosunku. Pani albo panienka ubrana na niebiesko szybciej przyciąga do siebie panów. Niebieski jest kolorem magicznym.

About The Author

admin

Leave a Reply