Kierunek obfitość | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Kierunek obfitość

4

Kwi

W tej dziedzinie, podobnie jak w każdej innej dziedzinie życia nie zadowalajcie się małym. Waszym celem musi być obfitość. Dlatego jesteście na Ziemi, żeby być szczęśliwymi. Tu i teraz. Bogactwo rozpoczyna się w waszym umyśle.

Już teraz jesteście bogaci, dzięki tym wszystkim możliwościom, które są w was, dzięki wierze, którą zdobyliście, odkąd znacie swoje wewnętrzne uzdolnienia, które przed wami odkryłem.

Jesteście bogaci także dzięki zrozumieniu praw, które wprowadzają w ruch ideowe stwarzanie obrazu, po to, żeby te obrazy urzeczywistniały się w życiu. Wy także jesteście w stanie „przemienić wodę w wino”, ograniczoność w pełność i niedostatek w obfitość. Jeżeli od czasu do czasu jeszcze ciągle wątpliwości zacierają wasze uczucie bogactwa, nie podejmujcie z nimi walki oko w oko.

Postawcie przeciwko im spokojnie wasze przekonanie o obfitości. Kiedy prowadzicie samochód, myślicie tylko o tym, żeby osiągnąć cel podróży. Niekiedy utykacie w „korku”, ale zmuszeni jesteście być cierpliwi. Nawet gdybyście chcieli zawrócić, to nie możecie.

Weszliście już na drogę prowadzącą do miejsca przeznaczenia i do końca musicie po niej iść, mimo korków, mimo deszczu w rodzaju potopu oraz mimo ciemnej nocy. Tak samo dzieje się wtedy, kiedy skupiając się na celu bogactwa, w myśli „podróżujecie” w kierunku cudownej krainy, gdzie w obfitości wypływa złoto.

Mimo odroczeń i przeszkód postanowiliście, że dotrzecie do miejsca przeznaczenia i że nic nie może zmienić waszego kierunku. Bądźcie zdolni nadać swoje zamówienie według dobrze pojętych własnych interesów

Dokładnie co chcecie zdobyć? W pierwszym rzędzie ważne jest, żebyście możliwie jak najdokładniej podali to, czego pragniecie. Z waszego umysłu musicie wyrzucić zmieszanie i wahanie. Zamawiajcie dokładnie to, co chcecie rzeczywiście.

About The Author

admin

Leave a Reply