Kierunek obfitość część 2 — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Kierunek obfitość część 2

16

Maj

Kiedy wchodzicie do sklepu, żeby kupić spagetti na kolację, nie będziecie nagle decydować się na kupno kilograma marchwi. Taka sama sytuacja jest wtedy, kiedy „wchodzicie” do swojej podświadomości, żeby zamówić dobra materialne. Na podstawie wielu przykładów lepiej zrozumiecie, co chcę powiedzieć.

Jeżeli chcecie dom, to nie proście o pieniądze potrzebne do jego zakupu. Naturalnie dostaniecie je, jednakże kiedy już będziecie je mieli, to możecie przeznaczyć je na różne inne wydatki, które nagle stały się dla was konieczne i w ten sposób odwracacie się od prawa obfitości. Tak bardzo upragniony dom oddala się od was.

Oglądajcie ten dom takim, jakim go zaplanowaliście. Zbudujcie go w myśli według ukształtowanych planów. Otoczcie go ogrodem, jeżeli tak chcecie. Zasiejcie w nim trawę. Wyznaczcie dróżki.

Chcecie basen do pływania w waszym ogrodzie? Nie, nie żądacie zbyt wiele. Tylko naprzód! Wybierzcie kształt basenu, jego długość. Wyobraźcie sobie wodę błyszczącą w słońcu. Już teraz kupcie termometr do mierzenia temperatury wody. Tym jeszcze bardziej przyciągniecie do siebie basen pływacki.

Narysujcie według swoich najlepszych umiejętności dom, ogród i basen do pływania. Nie trzeba być artystą, żeby to uczynić. Uciekam się tylko do waszej wyobraźni, żebyście jak najszybciej byli posiadaczami domu.

Oglądajcie często swój rysunek. Czujcie jak bardzo jesteście szczęśliwi, kiedy w myśli wchodzicie do swojego domu. Usłyszcie wesołe śmiechy rozbawionych dzieci w ogrodzie, zobaczcie jak skaczą do basenu.

Najpierw chcielibyście podróż dookoła świata? Dlaczego nie? Macie do tego prawo. Zobaczcie sobie, jak przeprawiacie się przez oceany, odwiedzacie różne kraje Ziemi, podziwiajcie ich piękno, odkrywajcie inne cywilizacje. W czasie podróżowania zawsze możecie znaleźć chwilę samotności, żeby w myśli zbudować dom swoich marzeń.

About The Author

admin

Leave a Reply