Kadzidło jest najlepsze do rozwijania możliwości psychicznych | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Kadzidło jest najlepsze do rozwijania możliwości psychicznych

19

Mar

Oddziałuje na umysł, pobudzając go. Ułatwia pracę umysłową, jeżeli w czasie jej wykonywania będziecie palić kadzidło. Kadzidło wspomaga także medytację. Umożliwi wam łatwiejsze oderwanie się od materialnych przypadków. Nie jest rzeczą przypadkową, że w czasie obrzędów religijnych pali się kadzidło.

Piżmo wstrzymuje umysłową stronę charakteru człowieka i umacnia stronę instynktowną. Na dodatek ma również działanie wzbudzające pragnienia. Zapach tytoniu, podobnie jak zapach kadzidła, czyni umysł bardziej wydajnym, jednakże jego oddziaływanie nie jest takie szybkie. Wobec tego, czy możemy powiedzieć, że szczęście, że wasze szczęście zależy od jakiegoś zapachu? Nie, ale może przyczynić się do przygotowania was na przemianę w nowego człowieka, takiego jakim chcielibyście być.

Jeżeli jesteście spod znaku Barana, to zapach lawendy ochroni was od sideł, które może wam zastawić wasz niepohamowany charakter. Osoby urodzone pod znakiem Byka mogą wzbudzać sympatię, jeżeli używają olejek różany. Chwiejne osoby spod znaku Bliźniąt powinny wybierać olejek majeranku, który równoważy ich żywą wrażliwość.

Poprzez olejek z bzu osoby uczuciowe urodzone pod znakiem Raka mogą złagodzić swoją przysłowiową łatwowierność. Natomiast osoby spod znaku Lwa stają się prawdziwymi „Żyjącymi relikwiami” jeżeli używają czarodziejskiego i świętego kadzidła.

Do czego jest dobry zapach hiacyntu dla osób urodzonych pod znakiem Panny? Ten olejek działa na wasze libido, czyni was bardziej aktywnymi. W ten sposób staniecie się mniej agresywni, mniej niespokojni.

Dla osób spod znaku Wagi gardenia przyczynia się do harmonijnych związków, do snu i chroni ich od szkodliwych nałogów. Zapach ariki bardzo dobrze wpływa na osoby urodzone od znakiem Skorpiona. Czyni je bardziej łagodnymi i daje im wytrwałość, konieczną do osiągnięcia wytyczonych celów.

Zapach bojaźliwego fiołka wstrzymuje impulsyw- ność i zapał osób spod znaku Strzelca, podczas gdy cudowny dynamizm pozostaje nienaruszony. Liliowa akacja pomaga natchnionym i głęboko sentymentalnym Rybom, zwalczyć ich niefrasobliwość i zaostrzyć ich intuicję.

About The Author

admin

Leave a Reply