Jeżeli ktoś skąpi śmiechu, to i skąpi pieniędzy

piotr i paweł zakupy online , ,

Jeżeli ktoś skąpi śmiechu, to i skąpi pieniędzy

20

Sie

Czyste i błyskotliwe spojrzenie patrzy na was? Uczciwość i dobre zdrowie jest dziedzictwem tej osoby. Zazdrość i podejrzliwość można wyczytać z małych oczu, znikających w oczodołach.

Duże uszy nie wskazują na „wielkiego wodza”, ale jeszcze ciągle są więcej warte niż małe uszy, zdradzające nieuczciwość. Bądźcie ostrożni! Grube, rozchylone wargi mogą wskazywać na skłonność do „braku twarzy” i kłamliwość. Jeżeli uzębienie jest ładne, to właściciel jego uczyni wszystko, co od niego zależy, żeby stać się uczciwym. Trochę za bardzo wysunięte są do przodu zęby? Pełen jest bezczelności i pychy! Nie lepszy jest także krogulczy nos. Kryje się za nim złość i despotyzm. Tak samo, jak z zadartym nosem. Ten, kto chce was przyjąć lub ten co może stać się waszą prawą ręką łatwo śmieje się? Z pewnością jest gotowy do usług, ale jest zbyt płytki.

Jeżeli ktoś skąpi śmiechu, to i skąpi pieniędzy. Jeżeli pracuje jako pracownik, to niełatwo dostanie podwyżkę. Lepszą będzie miał szansę wtedy, jeżeli przeznaczycie go na wspólnika interesu lub współpracownika.

A ten, co ukrywa pod brodą? Prawdopodobnie w pewnym stopniu swoją nieśmiałość. Niech nie podejmuje się działalności reklamowej, jeżeli nie może ruszać w drogę bez brody. Nie przyjmujcie takiego człowieka do pracy, jeżeli jako przedsiębiorcy chcecie osiągnąć jak najlepsze wyniki w kampanii reklamowej.

Ten krótki przegląd twarzy szybko skieruje wasze oczy na osobowości tych ludzi, z którymi będziecie mieli do czynienia w waszych kontaktach zawodowych. Ręka także może być magazynem natychmiastowych i cennych informacji.

About The Author

admin

Leave a Reply