Jak można przez relaksację zdobyć dobre zdrowie? — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

rekrutacja handlowców , www.patcar.com.pl/oferta/pojemniki-i-organizery.html ,

Jak można przez relaksację zdobyć dobre zdrowie?

19

Sie

Jeżeli nie jesteście panami swoich uczuć, to może to zakłócić działalność waszych organów i mogą pojawić się prawdziwe choroby. Szok uczuciowy może wywołać wrzód żołądka albo zapalenie jelita grubego i nawet najbardziej troskliwa opieka lekarska może tylko złagodzić nieprzyjemne objawy. Jeżeli chcecie zupełnie wyzdrowieć i nie ryzykować nawrotu choroby, trzeba usunąć jej przyczynę.

Podobnie nierozstrzygnięte konflikty uczuciowe mogą, mniej lub bardziej poważnie, zakłócić wasz system oddechowy. Wszystko to w najgorszym przypadku, może doprowadzić do kurczu oskrzeli i może wywołać bolesne ataki astmy. To samo dotyczy bólów głowy i chorób kręgosłupa, w których mogą wyrażać się rzeczywiste udręki psychologiczne.

Czy nie tworzono założeń, że raka wywołuje widok cierpień życia. Czyżby rak również był jedną z chorób psychosomatycznych na które cierpi tyle osób? Jeżeli nawet nie można nic pewnego powiedzieć o pochodzeniu, raka, to śmiało możemy stwierdzić, że ludzie nie tylko dlatego są nieszczęśliwi, że chorują. Udowodnione jest także to, że ktoś może być chory dlatego, ponieważ jest nieszczęśliwy. Jeżeli staniecie się gorliwymi wyznawcami relaksacji może nie ominą was wszystkie choroby, jednakże wasz system nerwowy będzie bardzo dobrze sprawował swoją funkcję dyrygencką i żaden fałszywy dźwięk nie zakłóci symfonii doskonale sharmonizowanych ze sobą organów.

Do tego także musicie się odhipnotyzować i uwolnić od szkodliwych uczuć, które paraliżują lub przeszkadzają sharmonizowanej działalności całego ciała. Wasz stan uczuciowy pogrążył was w hipnozę, w której częściowo zgubiliście zdolność kontrolowania czynności waszych organów.

Znajdujecie się w transie hipnotycznym, nie wiedząc o tym. Niektóre komórki waszego mózgu są pod wpływem zahamowania. Umysł wasz nie kontroluje ciała. W jaki sposób mogło to nastąpić? Przeważnie zahamowania uczuciowe wprowadzają was w częściową hipnozę.

Relaksacja jest pierwszą stacją na drodze odzyskania zdrowia. Poprzez zmniejszenie napięcia mięśni, jednocześnie zmniejszacie także napięcie uczuciowe. Wasz mózg nie wysyła już niewłaściwych wskazówek dla ciała i anarchia waszych organów znika.

About The Author

admin

Leave a Reply