Instynktowni i intelektualiści | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Instynktowni i intelektualiści

13

Cze

Instynktownym jest ten, kto pozwala, żeby kierowały nim namiętności. Jeżeli coś mu się spodoba, bardzo trudno zrezygnować mu ze zdobycia tego.Na ogół to smakosz, uczuciowy i niekiedy trochę leniwy.

Ten typ charakteru należy do jednego z tych, które łatwo możecie wciągnąć pod swój wpływ. Więc z takimi osobami musicie postępować tak, żeby zaspokajać ich chęci na przysmaki, zapewniać im spokój i obdarzać uprzejmościami. Będą to uwielbiać.

Animikusa możecie rozpoznać po ekstrawersyjnym usposobieniu. Łatwo wpada w gniew, głośno mówi, lubi podobać się i ma wrodzoną skłonność do kłamstwa, lub jak wolicie do łgarstwa. Możecie z nim robić co chcecie, jeżeli będziecie pamiętać, że uwielbia, kiedy mu się schlebia.

Omijajcie wszystko, co może stwarzać wokół niego jednostajność, gdyż ponad wszystko lubi działanie i nie przestraszają go przeszkody, stojące na jego drodze. Tak więc musicie umieć schlebiać mu, zabawiać i zaskakiwać. Wtedy będzie leżeć u waszych nóg.

Osobowość introwersyjna, dążąca do doskonałości i skłonna do rozmyślań. W przeciwieństwie do animikusa jego gniew jest stłumiony i chłodny. W dodatku wymaga, żeby go uspokajano i podziwiano, gdyż łatwo staje się niespokojny.

Jest pełen zazdrości, która tylko czeka, żeby wybuchnąć przy najdrobniejszej okazji. Zdarza się, że czuje zazdrość wobec innych i z tego powodu traci swoją pewność. Przeto nie wahajcie się pobudzać jego zazdrość i zawiść, gdyż to uczyni go waszym niewolnikiem.

About The Author

admin

Leave a Reply