Imponujące wystąpienie

, ,

Imponujące wystąpienie

17

Sie

Pielęgnowanie całego ciała przyczyni się do tego, że w waszym otoczeniu wykształci się bardzo dobre wrażenie o was. Kiedy kogoś zagadniecie, przyjemna będzie dla niego wasza rozluźniona,pogodna i promieniująca siłą postawa.

Trzymajcie się prosto, ale nie sztywno. W ten sposób będziecie wyrażać swoją pewność siebie i lojalność. W dodatku taka postawa bardzo dobrze zrobi waszemu głosowi, gdyż będzie on mógł łatwiej i z większą siłą pozostawiać wasze ciało.

Poprzez dobre wystąpienie łatwiej będzie namówić partnera romowy do tego, żeby zrobił to, co wy chcecie od niego, a kiedy oddali się, zachowa żywszą i trwalszą pamięć o was. Pomyślcie także o ubiorze i starajcie się możliwie jak najczęściej wyglądać „jakby was dopiero co wyjęto ze szkatułki”.

Dajcie pierwszeństwo miękkim i wesołym kolorom, waszym kolorom, w których czujecie się dobrze. Poprzez proste trzymanie się uzyskujecie bez wysiłku i zbyt wysokich obcasów te centymetry, za którymi tak bardzo tęskniliście.

Kiedy już zaczniecie przyjmować zwyczaj prostego trzymania się, to uważajcie, żeby nie wpaść w przesadę, gdyż wtedy wasza postawa może stracić naturalność. Tutaj również wysiłek byłby sprzeczny z pożądanym celem.

Po prostu opuśćcie ramiona, lekko ściągając je do tyłu, bez żadnej kurczliwości. Pomyślcie także o tym, żeby szyja pozostała swobodna, ale głowy nie spuszczajcie do przodu. Podbródek zawsze cofnijcie nieco do tyłu.

To jest postawa tancerzy baletowych, których tak bardzo podziwiacie za ich wspaniałą postawę. Jeżeli będziecie postępować tak, jak wam mówiłem, to będziecie czuli, że wasze ciało jest lżejsze, bardziej rozluźnione i będziecie bardziej pewni siebie. Jako natychmiastowy skutek powyższego, promieniowanie waszej osobowości stanie się bardziej intensywne i będzie miało olbrzymi wpływ na innych.

About The Author

admin

Leave a Reply