Idealne warunki praktykowania radiestezji

www.tablicetelebimyled.pl/ , ,

Idealne warunki praktykowania radiestezji

14

Sie

Czy do praktykowania radiestezji trzeba opróżnić umysł? Odpowiedź brzmi „nie”. Nie trzeba wstrzymać działalności mózgu, co jest zresztą niemożliwe, natomiast trzeba bardziej dokładnie kontrolować myśli.

Tak, jak przy samohipnozie zewnętrzne troski nie mogą odwracać uwagi. W jakikolwiek sposób przeprowadzana relaksacja przygotowuje bardzo dobrze do efektywnego praktykowania radiestezji.

Tak więc kontrolowanie napływających myśli, ale nie dążenie do całkowitego wstrzymania ich. Jednym z najbardziej drażliwych etapów radiestezji jest oczekiwanie odpowiedzi na zadane za pośrednictwem wahadła pytanie do podświadomości.

Powtórzcie kilkakrotnie pytanie wyraźnie, głośno, albo w sobie w zależności czemu dajecie pierwszeństwo. Kiedy proszę żebyście się skoncentrowali, to jeszcze raz zwracam uwagę, żebyście nie byli spięci, ale rozluźnieni i swobodni.

Oczekiwanie na odpowiedź wahadła powinno być ufne i pogodne, wolne od niepokoju. Jak możecie sami przygotować swoje wahadło? Naturalnie możecie zakupić wahadło w specjalistycznym sklepie.

Jednakże sami także możecie wykonać wahadło w bardzo łatwy sposób. Wybierzcie sprężystą nitkę o długości od 5 do 25 centymetrów. Zawieście na niej drewnianą albo metalową kulkę, na przykład kulkę do zabawy.

Oczywiście jest rzeczą niedopuszczalną używanie wahadła w całkowitej samotności. Do akcji radiestezyjnej można przygotować się bardzo dobrze poprzez kilka przygotowawczych ćwiczeń. Po pierwsze rozwińcie swoją koncentrację umysłową w następujący sposób.

About The Author

admin

Leave a Reply