Idealne warunki praktykowania radiestezji część 2 — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Idealne warunki praktykowania radiestezji część 2

24

Cze

Rozpocznijcie od wizualnej pamięciowej zabawy. Przez 30 sekund przyglądajcie się rysunkowi, który obrazuje różne przedmioty. Następnie odłóżcie rysunek i z pamięci zreprodukuj- cie przedmioty na kartce papieru.

To ćwiczenie powtarzajcie od nowa tak długo, póki nie osiągniecie zadowalającego lub doskonałego wyniku. W drugim etapie użyjcie wahadła w następujący sposób: – Weźcie nitkę wahadła pomiędzy kciuk i palec wskazujący, naturalnie nie zginając ich.

Wahadło trzymajcie na nitce trzycentymetrowej. Skoncentrujcie się, żeby uzyskać pożądany ruch, a kiedy ruch się rozpocznie, pozwólcie, żeby nitka powoli ześlizgnęła się pomiędzy palcami.

Zakończcie ćwiczenie wtedy, kiedy osiągniecie możliwie najbardziej czysty ruch. Trzeci etap wiąże się z duchowym porozumieniem. Umieśćcie swoje wahadło nad jakimś przedmiotem lub rysunkiem przedstawiającym jakiś przedmiot.

Sformułujcie na przykład następujące porozumienie: Rozkażcie swojemu wahadłu, żeby kręciło się od prawej strony w lewo. Jeżeli wahadło podporządkuje się, odstawcie przedmiot lub rysunek. Wówczas wahadło musi stać się nieruchome.

Jeżeli wasze doświadczenia były udane, potraficie już dobrze używać swojego wahadła, to możecie już całkowicie jemu ufać. W związku z możliwym do zaakceptowania porozumieniem duchowym wspomniałem o pozytywnej lub negatywnej odpowiedzi, w zależności czy wahadło poruszyło się, czy też pozostało nieruchome.

Musicie wiedzieć, że wahadło może odpowiadać nieuporządkowanymi ruchami. Oznacza to, że źle postawiliście swoje pytanie, albo wybraliście zły moment do stawiania pytań. Musicie postawić pytanie bardziej jasno, lub zaczekać na bardziej odpowiedni moment.

About The Author

admin

Leave a Reply