Głos wabienia — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Głos wabienia

9

Sie

Do przekonywania ludzi i wciągania ich pod wasz wpływ bardzo ważnym atutem jest głos. Jest to coś takiego, czego nie można zaniedbywać i co trzeba umieć poprawnie wykorzystywać i stosować. Jest to atut uzupełniający siłę przyciągania waszej osobowości.

Wasze słowa, które wypowiadacie otrzymują inne znaczenie od tego, jakie chcecie im nadać, a to dlatego, że swój głos używacie w nienajlepszy sposób. Po to, żeby dźwięk waszego głosu był pociągający, musicie rozluźnić klatkę piersiową i gardło, gdyż w ten sposób powietrze wydobywa się z waszych płuc bardziej równomiernie i łatwiej, natomiast głos będzie głośniejszy i głębszy. Tutaj także relaksacja przyczyniać się będzie do szybszego ukształtowania koniecznych warunków.

Kiedy chcecie wzmocnić swój głos, unikajcie tego, żeby stał się on „przenikliwy”, gdyż może on się stać nieprzyjemnym dla partnera. W dodatku głos traci swoją siłę.

Przede wszystkim uważajcie na to, żeby dźwięk głosu pozostał poważny. Mówcie wolno i wyraźnie, gdyż w ten sposób będziecie lepiej rozumiani i zachowacie większą pewność siebie. Jeżeli nawet wasz głos z natury jest cichy, to mówiąc wolno i wyraźnie będzie korzystne, gdyż kompensuje to mniejszą siłę głosu. Dzięki uzyskaniu takiego głosu, zwiększycie emana- cję magnetyzmu zarówno w życiu zawodowym, jak i w kontaktach intymnych.

About The Author

admin

Leave a Reply