Fakir i żywotność — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Fakir i żywotność

22

Cze

W Indiach asceci po wieloletnim uprawianiu jogi zdolni są do wykonywania cudownych, dla nas prawie niewiarygodnych, rzeczy. Potrafią spowodować wzrost i rozwój rośliny w ciągu kilku godzin, podczas gdy normalnie potrzeba kilku tygodni lub miesięcy do uzyskania takiego samego wyniku.

Co się dzieje? Wyjaśnienie jest proste i w żadnym przypadku nie może być mowy o cudzie, lub innej okoliczności, której zdrowy rozsądek nie mógłby wyjaśnić. W stanie głębokiej medytacji fakir, albo jeżeli wolicie joga, osiąga stan kataleptyczny, to jest końcowy etap hipnozy.

Uczyniwszy to przyspieszył drzemiącą żywotność rośliny tylko przy pomocy własnej żywotności. Wy także możecie osiągnąć tę żywotność. Rozwiniecie ją ćwiczeniami, tak jak fakir. Wybierzcie drogę, która najlepiej odpowiada waszym krokom.

Na waszej drodze będą rosły kwiaty, kwiaty waszych zrealizowanych pragnień, tylko trzeba je zerwać. Plon będzie taki obfity, jaki chcieliście. Jeszcze raz powtórzę, że tylko wy i nikt inny, jesteście twórcami i budowniczymi szczęścia.

Uwierzcie mi. Mówię znając sprawę, gdyż sam także doświadczyłem tego w ciągu mojego życia i teraz chcę podzielić się moją wiedzą. Będę teraz mówił o tak zwanej zagadkowej władzy jogów i omijając nauki wschodnie, powrócę do pojęcia alchemii. Joga wytycza za cel, ani mniej, ani więcej ponadto, żeby zmienić człowieka przy pomocy trans- mutacji, żeby mógł oderwać się od świata zjawisk i osiągnął istotną Jedność, wtapiając się w nią. Jak mamy do tego dotrzeć? Dowiecie się, kiedy przedstawię sposób postępowania Hatha-jogi.

About The Author

admin

Leave a Reply