Ekran animacyjny — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Ekran animacyjny

3

Lut

Innym postępowaniem umożliwiającym bezpośrednie podjęcie kontaktu z podświadomością jest metoda ekranu animacyjnego. Również zupełnie rozluźnieni, siedząc wygodnie z przymkniętymi oczami bez żadnego wysiłku, musicie wyobrazić sobie, że oglądacie pusty ekran w jakimś kinie, albo pusty ekran telewizora.

Postawcie pytanie i poproście podświadomość, żeby napisała odpowiedź na ekranie. Proście wytrwale i pozostawajcie zawsze w stanie ufnego oczekiwania, a wyniki będą. W ten sam sposób możecie stawiać pytanie podświadomości przed zaśnięciem, żeby dała ona odpowiedź za pośrednictwem tego wyobrażonego ekranu, na który w tym dniu patrzyliście. Odpowiedź okaże się wam napisana czarnymi literami na białym tle.

Wierzcie. Nie powątpiewajcie. Bądźcie wytrwali. Sukces, szczęście, zdrowie bardzo mocno zależy od tego, jaką współpracę wykształcicie pomiędzy waszą świadomością i podświadomością. Dzięki temu zdobędziecie klucz, który otworzy przed wami każde drzwi, nawet gdyby zdawały się nie wiadomo jak dobrze zamknięte.

Przedstawione tu postępowania są wspaniałymi ćwiczeniami dla komunikowania się z podświadomością. Jednakże nie trzeba nauczyć się wszystkiego doskonale. Natomiast eksperymentowanie rozwija wrażliwość i zdolność odczuwania.

About The Author

admin

Leave a Reply