Do nowego życia nowa dekoracja — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Do nowego życia nowa dekoracja

22

Cze

Usłuchaliście mnie. Swoje domy przybraliście takimi kolorami, które lubicie. Takimi, które przynoszą wam szczęście. Te kolory nie muszą być koniecznie takimi, za jakie uznaje je tradycja. Podobno kolor zielony przynosi nieszczęście. Jednakże dlaczego me miałby przynieść wam szczęścia? Tak więc dajcie sobie trochę czasu na myślenie, to trochę czasu, o którym już mówiłem. Przypomnijcie sobie kolory, które towarzyszyły szczęśliwym, albo nieszczęśliwym wydarzeniom waszego życia i później postępujcie zgodnie z tym.

Poszczególne kolory wybierzcie, albo odrzućcie. Podobnie są kwiaty, które mają złą sławę. Do nich należy goździk. Czy w odniesieniu do was także? Pomyślcie tylko. Jakie kwiaty przynoszą wam szczęście lub nieszczęście. W rzeczywistości wszystkie jednakowo są wspaniałe w swojej piękności. Liczy się to w jakim stopniu „harmonizują” z wami.

Jeszcze bardzo ważne dla was jest to, żebyście otoczyli się sprzyjającymi wam falami, żebyście jeszcze bardziej umocnili swój magnetyzm i uczynili go maksymalnie skutecznym. Tradycja wykształciła także język kwiatów.

Czy mimoza mówi wam o bezpieczeństwie, konwalia o szczęściu, lilia o niewinności, kamelia o stałości, ostróżka o gwałtowności, a wanilia o rozkoszy? Tylko wy sami znacie odpowiedź na te pytania. Każda istota ludzka jest indywidualnym przypadkiem. Wy także jesteście indywidualnymi przypadkami.

About The Author

admin

Leave a Reply