Czarodziejska tęcza

, ,

Czarodziejska tęcza

24

Cze

Kolor niebieski jest synonimem czystości, spokoju, dobroci i zdrowia. Jeżeli chcecie innych uczynić waszymi niewolnikami wypromieniujcie kolor niebieski.

Kolor lila oznacza mistycyzm i umysłowość. Kiedy medytujecie, ten kolor przemalowywuje waszą aurę. Czerwony jest kolorem namiętności. Stojący przed wami mężczyzna lub kobieta pozwalają, żeby wasze uczucia porwały ich. Kolor pomarańczowo-żółty jest niemożliwy do zmienienia. Jest to kolor waszego fizycznego ciała.

Inteligencja i intuicja wyrażają się żółtymi drganiami. Kolor kasztanowo-brązowy jest znakiem osobowości jednostki nierozwiniętej. Kolor zielony wskazuje na człowieka pełnego ruchu. Oczywiście to jest wasz kolor…

W każdym razie waszym kolorem nie jest szary, który jest jednoznaczny ze smutkiem i przygnębieniem. Właśnie rozmawiacie z człowiekiem, którego otacza czarna aura? Uważajcie. Jest to człowiek zły i nienawistny.

Żeby nie kończyć pesymistycznie wspomnę kolor różowy, który jest kolorem przyjaźni i serdeczności, to przecież te właściwości są w was i wywołują dużo życzliwości w stosunku do was. Jednakże uważajcie! Może nieraz nie macie dosyć energii. Bądźcie bardziej twardzi i zdecydowani.

Jeszcze nie widzicie kolorów aury? Wykonajcie następujące ćwiczenie. Zbliżcie kciuk do palca wskazującego tak, jakbyście chcieli wziąć szczyptę czego sypkiego. Oba palce powinny lekko dotykać się. Następnie powoli roztwórzcie palce. Zaraz zobaczycie, że przezroczysty odcień otacza je. Jest to kondensacja waszych sił fluidalnych.

Z początku nie będziecie widzieć żadnego koloru. Jeżeli będziecie kontynuować to małe ćwiczenie, zobaczycie że odcień zabarwi się. Wytrwajcie do pożądanego wyniku. Zobaczycie, że to bardzo łatwe, Jak tylko przyzwyczaicie się, wykryjecie aurę otaczających was osób i z niej dojdziecie do cennych wiadomości.

A jeżeli jeszcze ciągle nie będziecie w stanie dojrzeć kolorów aury, to też nie taka ważna sprawa. Na poprzednich stronach otrzymaliście wystarcają- co dużo pouczeń, żeby wyczuć i odgadnąć charakter otaczających was osób.

About The Author

admin

Leave a Reply