Co to jest szczęście? | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Co to jest szczęście?

18

Lip

Szczęście jest to sposób, w jaki jakaś rzecz lub przedsięwzięcie mogą ukształtować się. Jest to synonim przypadku. Ktoś może mieć szczęście, albo pecha. Szczęście może być pasywne lub aktywne.

Jeżeli szczęście jest pasywne, to macie ochronę, która zapobiega temu, żeby sprawy nie przybrały złego obrotu. Natomiast nie umożliwia dalszego postępu na drodze sukcesu.

Istnieje możliwość uczynienia pasywnego szczęścia aktywnym, albo przekształcenia pecha w szczęście. Dlaczego dotychczas nie urzeczywistniliście waszych celów? Na to pytanie można dać kilka odpowiedzi. Krok po kroku ujawnię państwu te odpowiedzi. Dzięki temu posiądziecie taką umiejętność, którą gdy się raz zdobędzie, nie można nigdy utracić.

Nieodzownym, wstępnym warunkiem każdego rozwoju jest to, żeby ziarno siać do nowej ziemi. Pod tym rozumiem to, że należy zapomnieć niektóre truizmy i należy uwolnić się od niektórych automatyzmów, które stoją na drodze wyzwolenia i przeszkadzają w tym, żebyście żyli szczęśliwie, odpowiednio do waszych pragnień.

Musicie uwolnić się od starych schematów, które ukształtowaliście bezwiednie, od mocnych przyswojeń. Musicie patrzeć nowymi oczami. Odkryjmy razem jak musicie postępować, żeby zlikwidować wasze negatywne myśli i uzyskać pełną kontrolę nad samym sobą i swoim losem. Najpierw będę mówić o szczególnie szkodliwym uczuciu jakim jest strach.

About The Author

admin

Leave a Reply