Co można powiedzieć o niesprawiedliwości? | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

Usługi Poznań wywóz odpadów , chwilówka opinie ,

Co można powiedzieć o niesprawiedliwości?

17

Lip

Po pierwsze to, że sprawiedliwość jest złudzeniem. Gdyby istniała sprawiedliwość, nigdy nie byłoby wojny, niewinnych ofiar, głodujących dzieci. Nie będę już kontynuował.

Naturalnie brońcie sprawiedliwości, ale nie ulegajcie obezwładnieniu przy niesprawiedliwości. Jeżeli czujecie, że staliście się ofiarą niesprawiedliwości, to porównujecie siebie z tymi, którzy wam wyrządzili krzywdę.

Ponieważ czujecie strach, obarczacie te osoby odpowiedzialnością za niesprawiedliwe zachowanie. Boicie się, że tracicie na wartości i przez to podporządkowujecie się innym.

Zazdrość jest także naruszeniem uczucia sprawiedliwości. Kiedy zazdrościcie chcecie, żeby was doceniono, lub kochano i jeżeli te oczekiwania nie spełnią się, odczuwacie to jako niesprawiedliwość.

Nawiasem dodam kilka słów na temat częstego krytykowania, którego należy unikać za wszelką cenę, gdyż jest to tylko strata czasu, jak później zobaczycie, bardzo cennego czasu. Przez krytykowanie zapominacie o działaniu.

Zamiast krytykować życie innych lub sposób ich zachowania, zajmujcie się najpierw sobą. Nie przejmujcie się także tym, co myślą o was.

About The Author

admin

Leave a Reply