Cnoty różnego rodzaju medytacji | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Cnoty różnego rodzaju medytacji

10

Lip

Swojej podświadomości możecie słuchać również bez dalekowschodnich nauk. Jakkolwiek byłoby, nie łapcie się wszelkich środków. Musicie stworzyć spokój w sobie. Podświadomość wypowiada się w ciszy.

Kiedy już zapisaliście jej przekaz, bez żadnych czepiań się, czyńcie to, co wam nakazuje. Będzie ona najlepszym przewodnikiem, a nawet jedynym możliwym do przyjęcia. Wasza podświadomość prawie zawsze będzie odpowiadała w formie obrazów i wy także będziecie używać tego symbolicznego języka przy wyrażaniu jej swoich pragnień.

Pomiędzy waszą świadomością i podświadomością wytworzy się cichy dialog. Swoje pragnienia sformułujecie dla podświadomości na drodze duchowej i one po przemyśleniu powrócą do waszego życia, staną się materialne, takie jakie sobie wyobraziliście.

Postawione przed wami przeszkody i ściany, które uważaliście za niemożliwe do pokonania, zawalą się jak domek z kart i w końcu dotrzecie do takiej krainy, gdzie stale panuje święto.

Jeszcze raz podkreślę, że nie musicie wykonywać żadnego specjalnego wysiłku. Kto głosi wysiłek, głosi napięcie, a wy musicie działać w pełnym rozluźnieniu, żeby codziennie po trochu posuwać się do przodu, tak jak w relaksacji progresywnej, w dalszym ciągu także zwracając uwagę na wewnętrzny głos, który prosi tylko o to, żeby mógł zaprowadzić was tam, dokąd sami chcielibyście iść.

Rozluźnienie – uwaga – te dwa słowa trzeba uczynić swoimi. Wykorzystujcie te dwa „kluczowe słowa”, a zobaczycie, że wszystko, co kiedykolwiek pragnęliście będziecie mieć w swoim życiu.

About The Author

admin

Leave a Reply