Budująca rozmowa | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Budująca rozmowa

20

Lut

Teraz przystąpię do powiedzenia wam, jak macie rozmawiać i postępować z partnerami w czasie rozmów, a ogólniej, jaką postawę musicie przyjąć w codziennym życiu, żeby ci wszyscy, z którymi się spotykacie i przebywacie, chętnie czynili to, co wy chcecie.

Jak się później dowiecie w waszej postawie wszystko ma znaczenie i wasze spojrzenia, i glos, i wystąpienia. Bardzo ważna jest także treść rozmowy, dlatego potem dam wam również rady, jak możecie powstrzymać ryzyko sprzeczki i wrogie uczucia.

Jeżeli chcecie mieć czarujące spojrzenie, które działa na tych z którymi się spotykacie, żeby nie byli w stanie później zapomnieć was, musicie poznać kilka zasad i stale mieć je na uwadze, żeby osiągnąć swój cel.

Po pierwsze musicie rozluźnić wszystkie mięśnie twarzy, podobnie jak w ostatniej fazie relaksacji. Uświadomcie sobie, jakie wyrazy twarzy przybieracie mimowolnie, na przykład ściągacie brwi, marszczycie czoło lub wydymacie wargi. Spokojna i gładka twarz budzi zaufanie i tak łatwiej będą was odwiedzać, żeby prosić o radę, albo z zaufaniem informować was o czymś.

Wasze spojrzenie musi uwolnić się od wszelkiego napięcia i z bardzo żywym zainteresowaniem musicie słuchać tej osoby, która do was mówi. Patrzcie jej w oczy, ale spojrzenie niech nie będzie badawcze.

Taką postawą możecie zdobyć szacunek tych, którzy nie mają pewności siebie, gdyż nieoczekiwanie będą czuli się „ciekawymi osobami”, podczas gdy na ogół odnoszą wrażenie, że są niezauważani.

Wasza siła przyciągania nie skończy się na tym, przecież będziecie mogli wzbudzać zainteresowanie także ludzi o silnej osobowości, którzy pod waszym spojrzeniem będą czuli, że schlebiacie im.

Po to, żeby ukształtować taką magnetyczną twarz i spojrzenie przydatne będzie wam lustro, w którym będziecie mogli kontrolować rozluźnienie mięśni twarzy i głębokość spojrzenia. Możecie także rozmawiać ze sobą przed lustrem, żeby widzieć reakcje swojej twarzy i udoskonalać je.

About The Author

admin

Leave a Reply