Bądźcie zdecydowani i ufni

, ,

Bądźcie zdecydowani i ufni

1

Sty

Optymizm i ufność niech nie opuszczają waszej duszy. Głównie nie narzekajcie nigdy na wasze obecne warunki życia. Przez to zakłócacie pozytywne fale i to czego pragniecie nie spełni się.

Jeszcze nie możecie pozwolić sobie na to, żeby cały miesiąc odpoczywać nad morzem? Wyobraźcie sobie siebie miękko spoczywających na gorącym piasku, chyba że wolicie na skrzydłach wiatru zażywać przygód na surfingu, albo może wolicie trzymać kolo steru waszego statku. Możecie także wyobrażać sobie kapitana waszego jachtu, któremu podajecie kierunek jazdy.

Pogodnie poruszajcie swoją wyobraźnię. Zawsze marzyliście o zimowych sportach, ale nigdy nie braliście w nich udziału? Wstąpcie do tej górskiej chatki, może waszej. Dlaczego nie? Jednakże przed wejściem strząśnijcie z butów narciarskich śnieg, który się do nich przyczepił.

Zamawiajcie bogactwo niewyczerpanie. Codziennie przed zaśnięciem i rano po przebudzeniu podkreślajcie, że jesteście bogaci i będziecie bogaci. Pragniecie czegoś. Wierzycie. Wykorzystujecie swoją twórczą wyobraźnię. Zdecydowaliście się na to, że będziecie posiadać ideową twórczość. Wytrzymacie do upragnionego rezultatu.

To takie proste. Zaraz teraz zwrócę uwagę na coś. Nie dawajcie sobie możliwości odwrotu. To oznaczałoby porażkę. Musicie służyć tylko sukcesowi.

About The Author

admin

Leave a Reply