Bądźcie weseli | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Bądźcie weseli

6

Lut

Rabelais powiedział: „Śmiech jest własnością człowieka”. Według innego, mniej znanego autora: „Nie wykonałeś wszystkiego co miałeś zrobić, jeżeli nie myślałeś o tym, żeby być wesołym”.

Jak wiecie, jest to pierwszoplanowe zadanie w stosunku do siebie. Śmiech jest wyłączeniem się, a właśnie wyłączenie jest potrzebne do ukształtowania planów i ich realizacji.

Przejawy dobrego humoru wyzwalają w nas dużą energię. W dodatku wesołość można przekazywać. Bez wysiłku przybliża was do innych. Wesołość odpędza opryskliwość i czyni was pociągającymi.

Umożliwia wzmocnienie waszego magnetyzmu i przyciąganie do siebie wszystkiego, co jest wam potrzebne. Prawda, że właśnie to jest tym, czego pragnęliście? Jeżeli będziecie weseli i entuzjastyczni, uwolnicie się nie tylko od przygniatających przymusów, ale także poprawi się wasze zdrowie.

Kiedy się śmiejecie, stajecie się pozytywni. Śmiech odbija otaczające was negatywne fale. Śmiejcie się do życia, a ono odpowie wam uśmiechem. Unikajcie pesymistów i ludzi smutnych. Jeżeli jest to niemożliwe, gdyż razem wsiedliście na ten sam statek, to nie przyjmujcie do wiadomości ich stanu duchowego. Jeżeli nie umiecie podzielić się z nimi cnotą wesołości, to pozwólcie im osnuwać się negatywnymi uczuciami.

Oni również są wolni i mogą myśleć i postępować tak, jak im się podoba. Nie zauważają, że kopią pod sobą coraz głębszy dół, który, jeżeli nic nie uczynią, pochłonie ich żywcem. To nie jest powód do tego, żebyście pogrzebali siebie razem z nimi.

Każda myśl, którą wypuszczacie w drogę powróci do was zwielokrotniona. Wybierzcie wesołość, a w zamian wesołość wybierze was. Od razu, już bądźcie szczęśliwi i weseli. Patrzcie na życie w różowym kolorze. Natychmiast zróbcie to, co lubicie.

About The Author

admin

Leave a Reply