Bądźcie weseli część 2 — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Bądźcie weseli część 2

7

Lip

Sprawcie sobie radość. Przyjmijcie nowy zwyczaj, zwyczaj szczęścia. Kiedy rozpoczynacie dzień, przygotujcie się na to, że spotka was jakaś radość i rzeczywiście radość nastąpi. Nigdy więcej nie oczekujcie tego, że szczęście kiedyś tam przyjdzie. Szczęście już jest tutaj. Rozpoznajcie to. Wyrzućcie z waszych umysłów negatywne myśli tak, jakby były one zepsutymi owocami.

„Obym tylko miał trochę więcej szczęścia, trochę więcej miłości, więcej pieniędzy” – myślicie – „jaki byłbym szczęśliwy”. Jeżeli tak mówicie, to czynicie negatywne sugestie w stosunku do samych siebie. Konserwujecie swoją obecną sytuację. Sami stawiacie przeszkody na swojej drodze.

Macie przeszkody na drodze? Na tej ścieżce, która prowadzi was tam, gdzie chcecie dotrzeć, skąd rozciąga się wspaniały widok na bujną dolinę, też są kamienie. To nie zatrzymuje was jeszcze na drodze. Idziecie dalej, nie zważając na toczące się pod waszymi stopami kamienie, o które nawet niekiedy się potykacie.

Tak samo przejdźcie w duszy drogą, która prowadzi do sukcesu, nieraz nawet z utrudniającymi przypadkami, ale w sercu miejcie nadzieję bliskiego spełnienia i radość z osiągniętego celu.

Kiedy dojdziecie do szczytu, możecie przyglądać się cudownemu krajobrazowi, który rozciąga się przed waszymi zdumionymi oczami: czyste i wspaniałe życie, które zaludniają tacy ludzie, których kochacie, które pełne jest takich skarbów, za którymi tęskniliście, a które teraz są wasze. Przedestylujcie każdą minutę waszego dnia, żebyście dotarli do destylatu szczęścia i sukcesu. W ten sposób wasze życie będzie zachwycająco aromatyczne już teraz i na zawsze.

About The Author

admin

Leave a Reply