Automatyczne pisanie

, ,

Automatyczne pisanie

2

Kwi

Innym sposobem odkrycia podświadomości jest automatyczne pisanie. Potrzebne do tego akcesoria są bardzo proste. Kartka białego papieru, którą musicie umieścić na stoliczku opartym na waszych kolanach. W ten sposób będziecie mieli swobodę ruchów. Jeżeli usie- dlibyście przy stole, trudniej byłoby wam pisać pod dyktando podświadomości. Kiedy już dobrze usie- dliście, rozluźnijcie się i wyłączcie od wszelkich zewnętrznych trosk. Teraz już jesteście gotowi. Chwilowo nie stawiajcie żadnego konkretnego pytania. Pozwólcie, żeby wasza podświadomość kierowała wami.

Po kilku minutach wasza ręka zacznie się poruszać. Możecie zamknąć oczy, jeżeli to ułatwi wam duchową koncentrację. Możliwe, że na kartce papieru będą tylko nic nie przypominające bohomazy. Nie traćcie ochoty. Wytrwajcie, Powoli będą formować się słowa i kierować będą wami w waszych czynach.

Poprzez automatyczne pisanie będziecie mogli dotrzeć do tych cennych informacji, dzięki którym szybciej będziecie mogli osiągnąć to, czego pragniecie. A hipnozie bardzo łatwo pisać automatycznie.

About The Author

admin

Leave a Reply