Aura | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Aura

3

Lip

Ciało ludzkie otoczone jest polem elektrycznym. Ci, którzy są na to wrażliwi, nawet widzą je. Pole elektryczne otacza także zwierzęta i rośliny, a nawet minerały. Tak więc z każdego człowieka wychodzą świetlne i kolorowe emanacje, które dla znawców są nośnikami informacji.

Aureola świętych jest tą aurą, o której teraz mówię. Ona skłania nas do tego, że wobec innej osoby czujemy sympatię albo antypatię. Jeżeli chcecie bronić się przed wychodzącymi z kogoś i zmierzającymi w waszą stronę, szkodliwymi falami, czy to będą fale myślowe, czy też słowne, wystarczy skrzyżować nogi i ręce.

Przez to uniemożliwiacie szkodliwemu wpływowi, żeby was dosięgnął. Dlaczego? Dlatego, że „zamknęliście” obwody prądów. W ten sposób możecie bez uszczerbku ustrzec swoje siły i pogodę ducha, nie marnując zbytecznie swojej energii na wewnętrzny niepokój lub słowne zakłócenia.

Pomarańczowy jest kolorem światła i otacza całe ciało. Na ogół okultyści pozostałymi kolorami rozróżniają następujące stopnie. Czerwony jest kolorem najniższego rzędu aury. Osoba, która go emituje nie potrafi panować nad swoimi negatywnymi odczuciami.

Nie ma niczego, co powstrzymywałoby ją przed kierowaniem się instynktami, popędami. Pomyślcie tylko o tym, że jeżeli ktoś jest zagniewany, to mówią że widzi „czerwony kolor”. Aura jest taka, jak tęcza ze swoimi jedwabistymi kolorami. Kolory aury nie są niezmienne. W miarę, jak człowiek kształtuje się, kolory aury ulegają zmianie.

Jeżeli otoczka świetlna człowieka nabiera niebieskiego odcienia, to jego charakter duchowy umacnia się. W międzyczasie przychodzi także kolor żółty i wtapia się w niego. Wtedy intuicja staje się bardziej wyostrzona. Natomiast kolor zielony sygnalizuje, że zaczynamy panować nad naszymi negatywnymi odczuciami i szkodliwymi nałogami.

W aurze kolory mają swoje znaczenie. Mają także swoje znaczenie w realizacji waszych pragnień i pomagają wam w szybszym osiągnięciu celów. O aurze będę jeszcze mówić szerzej w związku z osobami, będącymi w waszym otoczeniu, na których chcielibyście wywierać wpływ.

Już teraz daję wam radę, żebyście nosili ten kolor i otaczali się takim kolorem, który najbardziej lubicie. To harmonizuje z głębią waszej osobowości. Przez to możecie jeszcze bardziej umacniać swój magnetyzm. Jeszcze silniejsze będzie jego promieniowanie, i jeszcze mocniej będziecie przyciągać do siebie upragnione istoty i przedmioty.

About The Author

admin

Leave a Reply